Nowość w Piano-Forte

Piano DISC quiet-time

Znasz ten problem?

Uwielbiasz grać na pianinie lub fortepianie. Masz fajny instrument w domu, ale.. niestety domownikom lub sąsiadom przeszkadza Twoja muzyka. Denerwuje ich, że nie mogą w spokoju obejrzeć filmu wieczorem lub po prostu pobyć w ciszy.. Powodów, dla których komuś możesz przeszkadzać pewnie jest znacznie więcej.

Oczywiście możesz wyrzucić lub sprzedać pianino i kupić pianino cyfrowe....ale wtedy nie będziesz mógł cieszyć się prawdziwym brzmieniem instrumentu akustycznego i mechaniką.

Możesz też mieć dwa instrumenty w domu, cyfrowy i akustyczny. Masz tyle miejsca? Super, ale ja mam dla Ciebie jeszcze lepsze rozwiązanie.

...cyfrowe i akustyczne 2 w 1

PIANO DISC

System Queittime to elektronika wbudowana w Twoje akustyczne pianino. Ingerencja w pianino jest minimalna. Urządzenie można zawsze wymontować i zamontować w innym pianinie.

W jednym momencie możesz grać dla domowej publiczności, a po chwili na tym samym pianinie grasz już tylko dla siebie. Zakładasz słuchawki i nikt Cię nie słyszy.

Jak to działa?

Pod klawiaturą pianina montuje się listwę, na której znajdują się czujniki. Naciskając klawisz czujnik wykrywa ruch tak samo, jak w pianinie cyfrowym. Różnica polega na tym, że pianina cyfrowe nie posiadają mechaniki pianina akustycznego. A Ty owszem! Z tym systemem możesz tworzyć muzykę, nagrywać. Do dyspozycji masz wiele barw i rodzajów instrumentów. Tak jak w pianinie cyfrowym.

Zapraszam Państwa do wypróbowania tego systemu w naszym Salonie. System Piano Disc jest montowany przez doświadczonego specjalistę. Czas montażu ok. 6-8 godzin.

 

Cena urządzenia:  

pianino   4000zł

fortepian 5000zł

 

Specyfikacja Systemu:

Urządzenie kompatybilne z iPhonem

Gniazdo MIDI, USB,

Niewielki, wygodny dotykowy panel

Dopracowany system sensorów

Uruchamianie nagrywania przez naciśnięcie pedału

Nagrywanie wielu ścieżek

Dostępne kolory: czarny i biały

12 spersonalizowanych ustawień

128 barw

2 wejścia słuchawkowe 3,5mm

80 utworów DEMO

W zestawie słuchawki zamknięte stereo oraz praktyczny uchwyt

Sprzedaż pianin i fortepianów po renowacji