Piano-Forte

Pracownia: (0048) 601 458 299
Sklep: (0048) 32 733 11 08
Email: kontakt@piano-forte.pl

Franz Sandner SP-1

Opis

Pianino marki Franz Sandner, wykończone w czarnym lakierze na wysoki połysk. Pięknie będzie się prezentować w każdym wnętrzu. Ciepłe, delikatne brzmienie, precyzyjny mechanizm oraz średnio twarda klawiatura zachęcają do gry.

Wymiary instrumentu: szerokość 151 cm, głębokość 67 cm, wysokość 114 cm

Pianino jest objęte 24-miesięczną gwarancją.

Istnieje możliwość wynajmu tego instrumentu. Jesteś zainteresowany? Zapytaj o szczegóły!

Pianino zostało wyregulowane i nastrojone w pracowni pianin i fortepianów Piano-Forte Daniela Kałużnego, pasjonata instrumentów klawiszowych, absolwenta Technikum Budowy Fortepianów. Daniel posiada wieloletnie doświadczenie w renowacji, naprawie i strojeniu pianin i fortepianów w Polsce i za granicą.

Ten i inne instrumenty możesz zobaczyć w salonie w Bytomiu, przy ul. Chorzowskiej 27c (os. Arki Bożka), po uprzednim, telefonicznym ustaleniu terminu - numer telefonu 601 458 299.

Chętnie opowiemy o pianinie i odpowiemy na wszystkie pytania!

Serdecznie zapraszamy!

Transport ustalany indywidualnie. Pierwsze strojenie w cenie instrumentu.

 

Historia marki:

W 1942 roku Franz Sandner założył firmę w Niemczech. Zyskał ogólnoświatowy rozgłos dzięki ciepłemu i delikatnemu brzmieniu swoich instrumentów oraz harmonijnemu i precyzyjnemu dizajnowi. Po II Wojnie Światowej większość fabryk produkujących instrumenty przeniosła się do Nauheim, a więc niemalże na przedmieścia Frankfurtu (zgodnie z nowowytyczoną granicą pomiędzy Niemcami, a Republiką Czeską).  
W roku 1950 córka Franza Sandnera – Sonja – oraz jej mąż, Richard Schuh przejęli rodzinny biznes. Od 1980 roku zajmowali się produkcją skrzypiec i gitar, stopniowo rozszerzając działalność o produkcję pianin oraz instrumentów dętych.

Cena

16000,00zł

Zdjęcia

Wyślij zapytanie

E-mail:
Dodaj załącznik
Sklep Online