Piano-Forte

Pracownia: (0048) 601 458 299
Sklep: (0048) 32 733 11 08
Email: kontakt@piano-forte.pl

Legnica

Opis

Pianino marki Legnica produkcji polskiej z lat 70. XX wieku. 

Klasyczny instrument w kolorze brązowym, wykończone na wysoki połysk. Pianino o średniotwardej klawiaturze, niedrażniącym dźwięku, wygodne. Idealne dla początkującego pianisty. 

Wymiary instrumentu: szerokość 146 cm, głębokość 60 cm, wysokość 112 cm

Pianino jest objęte 24-miesięczną gwarancją.

Istnieje możliwość wynajmu tego instrumentu. Jesteś zainteresowany? Zapytaj o szczegóły!

Pianino zostało wyregulowane i nastrojone w pracowni pianin i fortepianów Piano-Forte Daniela Kałużnego, pasjonata instrumentów klawiszowych, absolwenta Technikum Budowy Fortepianów. Daniel posiada wieloletnie doświadczenie w renowacji, naprawie i strojeniu pianin i fortepianów w Polsce i za granicą.

Ten i inne instrumenty możesz zobaczyć w salonie w Bytomiu, przy ul. Chorzowskiej 27c (os. Arki Bożka), po uprzednim, telefonicznym ustaleniu terminu - numer telefonu 601 458 299.

Chętnie opowiemy o pianinie i odpowiemy na wszystkie pytania!

Serdecznie zapraszamy!

Transport ustalany indywidualnie. Pierwsze strojenie w cenie instrumentu.

Historia firmy:

Pianino wykonano w latach 70. XX wieku w nieistniejącej już od 1998 r Legnickiej Fabryce Fortepianów i Pianin w Legnicy. Wytwórnia ta powstała w 1947 r przejmując budynki, projekty, technologie i wykwalifikowanych pracowników jednej z największych fabryk instrumentów do 1945 Eduarda Seilera Liegnitz. W 1947 r połączono spuściznę i doświadczenie fachowców niemieckiego wytwórcy Seilera z maszynami i niedokończonymi instrumentami sygnowanymi logiem „Polonus” w Brzegu. Rozpoczęła się wówczas produkcja pianin zgodnych z wymogami technicznymi Seilera, ale sygnowanymi logiem Legnica.

Cena

3500,00zł

Zdjęcia

Wyślij zapytanie

E-mail:
Dodaj załącznik
Sklep Online