Piano-Forte

Pracownia: (0048) 601 458 299
Sklep: (0048) 32 733 11 08
Email: kontakt@piano-forte.pl

Yamaha U3

Opis

Pianino marki Yamaha model U3 o numerze seryjnym 854242.

Instrument w kolorze czarnym, wykończony w poliestrze na wysoki połysk. 

Yamaha U3 jest jednym z najlepiej sprzedających się pianin. Klienci na nie nie narzekają. Są zwykle zadowoleni z ich brzmienia oraz trwałości. Jest to jeden z najbardziej lubianych modeli Yamahy jak i w ogóle – pianin.

Ze względu na swoje właściwości jest użytkowana oraz polecana przez profesjonalnych muzyków. Wybór często podyktowany jest brakiem miejsca na fortepian. I tu rzeczony model Yamahy sprawdza się znakomicie Również szkoły muzyczne oraz muzyczne uczelnie wyższe posiadają te instrumenty ze względu na ich wysoką jakość, niezawodność oraz walory brzmieniowe. Jest chwalona nie tylko za dźwięk oraz wygląd ale również za niezwykle precyzyjny mechanizm ( jest to mechanizm własny Yamahy), który pozwala wydobyć z instrumentu to co najlepsze.

Pianina Yamaha U3 są to instrumenty wysokie (ponad 130 cm), dzięki czemu posiadają duży potencjał akustyczny. Są głośniejsze dzięki temu i dłużej wybrzmiewają (dłuższe struny, większy rezonans). Dzięki takiej konstrukcji, są zaliczane do grona pianin koncertowych, w których dźwięk musi być nośny.

Wymiary instrumentu: szerokość 156 cm, głębokość 69 cm, wysokość 131 cm

Pianino jest objęte 24-miesięczną gwarancją.

Istnieje możliwość wynajmu tego instrumentu. Jesteś zainteresowany? zapytaj o szczegóły!

Pianino zostało wyregulowane i nastrojone w pracowni pianin i fortepianów Piano-Forte Daniela Kałużnego, pasjonata instrumentów klawiszowych, absolwenta Technikum Budowy Fortepianów. Daniel posiada wieloletnie doświadczenie w renowacji, naprawie i strojeniu pianin i fortepianów w Polsce i za granicą.

Ten i inne instrumenty możesz zobaczyć w salonie w Bytomiu, przy ul. Chorzowskiej 27c (os. Arki Bożka), w pon-pt 10.00 - 18.00, w sob 10.00 - 14.00 lub po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu - numer telefonu 601 458 299.

Chętnie opowiemy o pianinie i odpowiemy na wszystkie pytania!

Serdecznie zapraszamy!

Transport ustalany indywidualnie. Pierwsze strojenie w cenie instrumentu.

Cena

15500,00zł

Zdjęcia

Wyślij zapytanie

E-mail:
Dodaj załącznik
Sklep Online