Piano-Forte

Pracownia: (0048) 601 458 299
Sklep: (0048) 32 733 11 08
Email: kontakt@piano-forte.pl

Young Chang UP-123

Opis

Pianino marki Young Chang model U-123 produkcji południowokoreańskiej. 

Instrument w kolorze wiśniowym, wykończone na wysoki połysk. Pianino o średniotwardej klawiaturze, selektywnym i niedrażniącym dźwięku, wygodne. Wbudowany moderator. Wstawki z orzecha kaukaskiego, tzw. czeczotu dodają lekkiej ekstrawagancji i sprawiają, że pianino ma niecodzienny wygląd. 

Wymiary instrumentu: szerokość 151 cm, głębokość 63 cm, wysokość 121 cm

Pianino jest objęte 24-miesięczną gwarancją.

Istnieje możliwość wynajmu tego instrumentu. Jesteś zainteresowany? Zapytaj o szczegóły!

Pianino zostało wyregulowane i nastrojone w pracowni pianin i fortepianów Piano-Forte Daniela Kałużnego, pasjonata instrumentów klawiszowych, absolwenta Technikum Budowy Fortepianów. Daniel posiada wieloletnie doświadczenie w renowacji, naprawie i strojeniu pianin i fortepianów w Polsce i za granicą.

Ten i inne instrumenty możesz zobaczyć w salonie w Bytomiu, przy ul. Chorzowskiej 27c (os. Arki Bożka), w pon-pt 10.00-18.00, sob 10.00-14.00 lub po uprzednim, telefonicznym ustaleniu terminu - numer telefonu 601 458 299.

Chętnie opowiemy o pianinie i odpowiemy na wszystkie pytania!

Serdecznie zapraszamy!

Transport ustalany indywidualnie. Pierwsze strojenie w cenie instrumentu.

 

Historia marki:

Przedsiębiorsto zostało założone w 1956 przez trzech braci, Jai-Young Kim-a, Jai-Chang Kim-a i Jai-Sup Kim-a. Young Chang jest południowokoreańskim producentem pianin, z siedzibą w Incheon w Korei Południowej. Firma kontroluje 50% południowokoreańskiego rynku pianin i fortepianów.Obecnie firma zatrudnia ponad 2000 pracowników etatowych, projektujących i budujących instrumenty akustyczne jak i elektroniczne instrumenty marki Kurzweil. Spółka produkowała najpierw pianina marki Yamaha dla Korei i innych części Azji.
Później zaczęła wytwarzać pianina oraz fortepiany własnego projektu. Young Chang produkuje instrumenty bardzo wysokiej jakości i eksportuje je na cały świat. 

Cena

10000,00zł

Zdjęcia

Wyślij zapytanie

E-mail:
Dodaj załącznik
Sklep Online