Pianina i fortepiany na eventy i spotkania biznesowe

Potrzebujesz pianina lub fortepianu?

Z powodzeniem możecie Państwo powierzyć mojej firmie oprawę muzyczną spotkania biznesowego, eventu, wystawy, wernisażu. Dostarczę instrument w podanym terminie, zajmę się przygotowaniem do koncertu, jak również pomogę znaleźć pianistę, który uświetni wieczór. Poniżej oferta dostępnych instrumentów.

Pianista / Duet fortepianowy

Dombrova Piano Duo to duet fortepianowy stworzony przez dwóch młodych, ambitnych, kochających muzykę pianistów z Dąbrowy Górniczej.

Łukasz Szubski i Krzysztof Włodarczyk wydali właśnie debiutancką płytę pt. „Klasycznie i rozrywkowo”.

Są laureatami wielu konkursów, m.in. I miejsca na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym 'London’ Grand Prize Virtuoso 2016, I miejsca na 10. Międzynarodowym Konkursie Muzycznym i Festiwalu Svirel w Novej Goricy w Słowenii, Nagrody Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej za osiągnięcia w Dziedzinie Kultury, Nagrody Dziennika Zachodniego w Plebiscycie na Osobowość Roku 2017 w Dziedzinie Kultury oraz III nagrody w Konkursie muzycznym na nową interpretację utworu Stanisława Moniuszki organizowanym przez Filharmonię Śląską i Radio Katowice.

Płytę można zamówić pisząc do artystów na Facebooku: https://www.facebook.com/dombrovapianoduo , kupić stacjonarnie w Miejskim Centrum Informacji w Centrum Handlowym Pogoria oraz w naszym sklepie muzycznym Piano-Forte w Bytomiu.

 

Sprzedaż pianin i fortepianów po renowacji