Piano-Forte

Pracownia: (0048) 601 458 299
Sklep: (0048) 32 733 11 08
Email: kontakt@piano-forte.pl

Franz Sandner SP 3 wraz z ławą

Opis

To doskonały szkolny instrument. Wysokość 114 cm sugeruje, iż producent nawet tańszych modeli poważnie podszedł do sprawy. Już za 18 500 zł możemy mieć wysokiej klasy nowe pianino! Wiadomo bowiem, iż im wyższy instrument tym mocniesze i głębsze brzmienie. Ponadto dobrej klasy młotki (Abla lub Rennera) pozwalają precyzyjnie zintonować instrument, dzięki temu można dopasować go do pomieszczenia, w którym będzie stało.

Model ten standartowo wyposażony jest w mechanizm hamujący nakrywę klawiatury, dzięki któremu nie spadnie ona dziecku na dłonie. Pianino w kolorze czarnym, wukończone w połysku prezenruje się dostojnie i elegancko. Do zestawu dołączona jesy ława w kolorze pianina. Stosunek jakości do ceny sprawia, iż Franz Sandner nie ma konkurencji w swojej klasie. Zdecydowana większość marek nowych pianin oferowana na naszym rynku są produkcjami wysokoseryjnymi, a co za tym idzie dbałość o wykonanie i dopracowanie instrumentu pozostawia wiele do życzenia.

Firma Piano Forte posiada wyłączność na sprzedaż pianin marki Franz Sandner w Polsce. Z tego powodu jesteśmy w stanie zapewnić tak atrakcyjną cenę przy jednocześnie bardzo wysokiej jakości, którą kontolujemy sami przy odbiorze każdego egzemplarza bezpośrednio u producenta. 

Wymiary instrumentu: długość: 151 cm, głębokość: 61 cm, wysokość: 114 cm.

Pianino jest objęte 24-miesięczną gwarancją.

Istnieje możliwość wynajmu tego instrumentu. Jesteś zainteresowany? Zapytaj o szczegóły!

Pianino zostało wyregulowane i nastrojone w pracowni pianin i fortepianów Piano-Forte Daniela Kałużnego, pasjonata instrumentów klawiszowych, absolwenta Technikum Budowy Fortepianów. Daniel posiada wieloletnie doświadczenie w renowacji, naprawie i strojeniu pianin i fortepianów w Polsce i za granicą.

Ten i inne instrumenty możesz zobaczyć w salonie w Bytomiu, przy ul. Chorzowskiej 27c (os. Arki Bożka), po uprzednim, telefonicznym ustaleniu terminu - numer telefonu 601 458 299.

Chętnie opowiemy o pianinie i odpowiemy na wszystkie pytania!

Serdecznie zapraszamy!

Transport ustalany indywidualnie. Pierwsze strojenie w cenie instrumentu.

Cena

18500,00zł

Zdjęcia

Wyślij zapytanie

E-mail:
Dodaj załącznik
Sklep Online